Rocket.Chat Integration (1.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: ,
ug: ،

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
