Resource Description Framework (RDF) (2.0.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Types
sk: Typy

en: Arguments
sk: Argumenty

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Field mappings
sk: Mapovania polí

en: RDF field mappings.
sk: Mapovania RDF polí
