RDF entity (2.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (28 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Description
no: Beskrivelse

en: Explanation or submission guidelines
no: Forklaring eller retningslinjer

en: Edit
no: Rediger

en: Name
no: Navn

en: Export
no: Eksport

en: View
no: Vis

en: Custom
no: Tilpasset

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Published
no: Publisert

en: Filter
no: Filtrer

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Authored on
no: Opprettet

en: Changed
no: Endret

en: @type: deleted %title.
no: @type: %title slettet.

en: Unpublished
no: Upublisert

en: Bundle
no: Pakke

en: Draft
no: Utkast

en: - Any -
no: - Hvilken som helst -

en: <em>Edit @type</em> @title
no: <em>Rediger @type</em>  @title

en: Administer settings
no: Administrer innstillinger

en: View all revisions
no: Se alle revisjoner

en: The username of the content author.
no: Brukernavnet til forfatteren av innholdet.

en: Revision translation affected
no: Revisjonsoversettelse berørt

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
no: Angir om den siste redigeringen av en oversettelse tilhører nåværende revisjon.

en: Default revision
no: Standard revisjon

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
no: Et flagg som indikerer hvorvidt dette var en standard revisjon da den ble lagret.
