RDF entity (2.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Explanation or submission guidelines
nn: Forklaring eller retningslinjer.

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: View
nn: Sjå på

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Authored on
nn: Skrive

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: <em>Edit @type</em> @title
nn: <em>Rediger @type</em> @title
