RDF entity (2.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Bundle
sr: Пакет

en: Draft
sr: Предлог

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
