RDF entity (8.x-1.0-alpha15) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: - Any -
ga: - Iad uile -
