RDF entity (8.x-1.0-alpha16) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: value
bs: vrijednost

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Explanation or submission guidelines
bs: Objašnjenje ili vodiči objave teksta

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Authored on
bs: Napisano

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Column
bs: Kolona

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
