RDF entity (8.x-1.0-alpha16) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Info
hy: Ինֆո

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Draft
hy: Սևագիր

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title
