RDF entity (8.x-1.0-alpha9) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Create
lv: Izveidot

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Authored by
lv: Autors

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Modified
lv: Modificēts

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Graph
lv: Grafiks

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Any
lv: Jebkurš

en: Column
lv: Kolonna

en: Target
lv: Mērķis

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Draft
lv: Melnraksts

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
