RDF Sync (1.0.0-alpha15) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Scheme
kn: ಸ್ಕೀಮ್

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
