RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Paths
it: Percorsi

en: User
it: Utente

en: Fields
it: Campi

en: Configuration
it: Configurazione

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Port
it: Porta

en: Columns
it: Colonne

en: Field mapping
it: Mappatura campi

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Bundles
it: Bundle
