RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Port
ta: துறை

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
