RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Type
be: Тып

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Paths
be: Шляхі

en: User
be: Карыстальнік

en: Host
be: Хост

en: Fields
be: Палі

en: Configuration
be: Налады

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Port
be: Порт

en: Entity type
be: Тып сутнасці
