RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: User
bg: Потребител

en: Host
bg: Хост

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Port
bg: Порт
