RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Fields
bs: Polja

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
