RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: User
eo: Uzanto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Fields
eo: Kampoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Entity type
eo: Speco de ento
