RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
