RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: User
jv: Panganggo

en: Fields
jv: Field

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
