RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Paths
mn: Замууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
