RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Scheme
ru: Схема

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Paths
ru: Пути

en: User
ru: Пользователь

en: Host
ru: Хост

en: Fields
ru: Поля

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Port
ru: Порт

en: Synchronization
ru: Синхронизация

en: Columns
ru: Колонки

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundles
ru: Наборы

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Connection
ru: Соединение
