RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: User
sr: Корисник

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Entity type
sr: Тип ентитета
