RDF Sync (1.0.0-alpha17) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Scheme
te: పథకం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
