Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Text
lt: Tekstas

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save content type
lt: Išsaugoti turinio tipą

en: About
lt: Apie

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: Save and manage fields
lt: Išsaugoti ir tvarkyti laukelius
