Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Enable
pl: Włącz

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Text
pl: Tekst

en: Fields
pl: Pola

en: Property
pl: Właściwość

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: About
pl: O stronie

en: - Select a field type -
pl: - Wybierz typ pola -

en: Next >>
pl: Następne >>

en: There was a problem creating field %label: !message
pl: Wystąpił problem przy tworzeniu pola %label: !message
