Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Text
hi: लेख

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Your settings have been saved.
hi: अपनी सेटिंग्स को सुरक्षित कर दिया गया है।

en: About
hi: के बारे में

en: There was a problem creating field %label: !message
hi: क्षेत्र %label बनाने में समस्या थी: !message
