Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Enable
lv: Iespējot

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Text
lv: Teksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Data Type
lv: Datu tips

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: About
lv: Par

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -
