Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Text
sl: Besedilo

en: About
sl: O modulu
