Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Text
ne: अक्षर

en: About
ne: बारेमा
