Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Enable
bg: Активирай

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Text
bg: Текст

en: Property
bg: Свойство
