Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Enable
cy: Galluogi

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Save
cy: Cadw

en: Text
cy: Testun

en: Fields
cy: Meysydd
