Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Save
fil: Pangalagaan
