Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Fields
nn: Felt

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra

en: - Select a field type -
nn: - Vel ein felttype -
