Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
