Real Estate Manager (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: settings
az: parametrlər

en: Back
az: Geri

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Changed
az: Dəyişdi

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Available
az: Mövcuddur

en: Delete earlier revision
az: Əvvəlki versiyanı silin
