Real Estate Manager (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Delete earlier revision
bo: སྔོན་གྱི་པར་གཞི་སུབ་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
