Real Estate Manager (1.0.0-rc1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: Publication
ga: Foilseachán
