Real Estate Manager (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: settings
uk: налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Published
uk: Опубліковано

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Demo
uk: Демо

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Reserved
uk: Зарезервовано

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Coordinates
uk: Координати

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: published
uk: опубліковано

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Final
uk: Остаточний

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Changed
uk: Змінено

en: not published
uk: не опубліковано

en: Visualization
uk: Візуалізація

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: Available
uk: Доступно

en: Building
uk: Компіляція

en: Flat
uk: Плоский

en: Sold
uk: Продано

en: Presentation
uk: Вигляд

en: Publication
uk: Публікація

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Delete earlier revision
uk: Видалити попередню редакцію

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Floor
uk: Підлога

en: building
uk: побудова

en: Last saved
uk: Остання зміна

en: Not saved yet
uk: Ще не збережено

en: Select webform
uk: Виберіть вебформу

en: Whether a new revision should be created by default
uk: Чи за замовчуванням має створюватися нова редакція
