Real Estate Manager (1.0.0-rc3) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: settings
jv: setelan

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: published
jv: dipacak

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: not published
jv: ora dipacak

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Delete earlier revision
jv: Busak revisi terakhir

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
