Real Estate Manager (1.0.0-rc3) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
