Real Estate Manager (1.0.0-rc5) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: This field is required.
lo: ຂໍ້ມູນໃນຊ່ອງນີ້ແມ່ນຈຳເປັນ.

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
