Real Estate Manager (1.0.0-rc5) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй
