Real Estate Manager (1.0.0-rc5) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: settings
sq: rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: published
sq: publikuar

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: not published
sq: pa publikuar

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: Delete earlier revision
sq: Elemino revizionin më të vjetër

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
