Real Estate Manager (1.0.0-rc5) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Back
th: กลับ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: published
th: ตีพิมพ์

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Delete earlier revision
th: ลบรุ่นก่อนของเนื้อหา

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Last saved
th: บันทึกล่าสุด

en: Not saved yet
th: ยังไม่ได้บันทึกไว้
