Real Estate Manager (1.0.0-rc6) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: published
eo: publikigita

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: not published
eo: ne publikigita

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: Delete earlier revision
eo: Forigis pli fruan revizion.
