Real Estate Manager (1.0.0-rc6) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Configuration
hr: Postavke

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: published
hr: objavljeno

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: Sold
hr: Prodano

en: Delete earlier revision
hr: Ukloni raniju reviziju

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
