Real Estate Manager (1.0.0-rc6) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: published
hy: հրատարակված

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Delete earlier revision
hy: Ջնջել  ավելի վաղ վերանայումը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
