Real Estate Manager (1.0.0) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: URL alias
bg: URL синоними

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: published
bg: публикувано

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: not published
bg: непубликувано

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
