Real Estate Manager (1.0.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Language
ky: Тил

en: Weight
ky: Салмагы

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.
