Real Estate Manager (1.0.0) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ
