Real Estate Manager (1.0.0) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको
